301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-05-09
Yeni fikirlere açık değilsiniz. Geçmiş ve gelenekçi düşünceniz sizi modern çağa adapte etmekte zorluyor. Bazı sabitlikleri esnetmediğiniz sürece istediğiniz hayatı yaşayamayacağınızın sinyalini veren olayları düşünün ve bunlardan çıkan derslerle hareket etmeyi kendinize bir kural olarak koyun.
Aslan 2021-05-09
Yabancı kişilerle olan iletişiminizde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Görüşmelerinizde kullandığınız kelimelere ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. Uzaklığın getirdiği dezavantajları büyütmemek, yakın çalışma halinde olduğunda size kazanç sağlayacaktır.
Balık 2021-05-09
Partnerinizle aranızda bazı gergin anlar yaşanabilir. Abartıya kaçtığınızı kabul etmeli ve suçu karşı tarafta aramamalısınız. Kendinizle ilgili fark ettiğiniz detaylar sizi bu konuda bir düzenleme yoluna itebilir, adım atın ve ilişkilerinizin iyiliği için gerekeni yapın.
Başak 2021-05-09
Günü kendinize ayırıyorsunuz. Mutlu olmak için küçük sebepler oluşturarak tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu durumu bir rutin haline getirmek sizi dinlenmeye olduğu kadar daha verimli çalışmaya da teşvik edecektir.
Boğa 2021-05-09
Duygularınızdan ve kendinizden kaçmak isteyebilirsiniz. Yaralandığınız konularla ilgili bazı yüzleşmeleri artık ertelememelisiniz. Bugünü kendinize ve yaşadıklarınızın çözümünü bulmaya ayırın.
İkizler 2021-05-09
Gizli konuların ortaya çıkabileceği bir gündesiniz. Hiç beklemediğiniz yönden gelen bu olay sizi oldukça şaşırtıyor. Buradan elde edeceğiniz bir kazanım muhakkak olacaktır. İletişim şeklinize bugün daha fazla dikkat edin. Sınırlarınızı belirlemeniz gereken bir gündesiniz. 
Koç 2021-05-09
Gelecek planlarınızı korumak için savaş içerisinde olabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevreniz size engel olmaya çalışırken kimseyi dinlemiyorsunuz. İddianızın haklılığını göstermeye çalışırken kendinizi onarılmaz durumların içine sokmamaya dikkat etmelisiniz. Bu çizgiyi kaçırmak verdiğiniz savaşın yönünü kendinize çevirebilir.
Kova 2021-05-09
Hesapta olmayan bazı gelişmeler planlarınızı alt üst edebilir. Ailenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Olası bir sorun halinde fikirlerinize ve bağlantılarınıza, en önemlisi de size ihtiyaç duydukları bugün de uzaktan da olsa onların yanında olmanız işleri iyiye götürecektir.
Oğlak 2021-05-09
Gerginliğinizi çevrenize yansıtıyorsunuz. Bazı sorunların ya da öfke halinin faturasını etrafınızdaki insanlara kesmek hatalı ve çözüm olmayan bir seçimdir. Kendinize yapılan haksızlığı başkalarına yaşatarak bulunduğunuz durumdan çıkamazsınız, seçimlerinizi amacınız doğrultusunda belirlemelisiniz.
Terazi 2021-05-09
Harekete geçmek adına kendinizde güç bulamayabilirsiniz. Ne yapacağınıza karar vermek için destek almayı kabul etmelisiniz. Ama bunun da öncesinde kendinizi ve koşullarınızı artık bir şeyler yapmanız gerektiğine hazırlamanız gerekiyor.
Yay 2021-05-09
Kendinize yeni bir güvenli alan oluşturuyorsunuz. Koruma çemberiniz içerisinde hasarsız bir şekilde yaşamayı planlıyorsunuz. Ancak, güvenli alanların hasar görmekten ziyade görülen hasarı en iyi şekilde onarıp hayatınıza devam edeceğiniz yerler olduğunu unutmamalısınız.
Yengeç 2021-05-09
Arkadaş çevrenizde beklenmedik bir olay gerçekleşebilir. Müdahale etmekte zorlandığınız durumlarda kendinizi fazlaca ön plana atmamalısınız. Birbirinize destek olarak ve fikir alışverişi yaparak sorunun kaynağını bulmanız daha kolay olacaktır.

 

 

Kaynak: 2021-05-09

 

Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Mersin
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 08.05.2021
Bugün
20° - 26°
Pazar
21° - 26°
Pazartesi
20° - 27°
Anketler
2019 YEREL SEÇİMLERİNİ TARSUSDA HANGİ PARTİ KAZANIR ?
Mersin

Güncelleme: 08.05.2021
İmsak
04:01
Sabah
05:33
Öğle
12:43
İkindi
16:30
Akşam
19:43
Yatsı
21:09
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı